👋 Przypominamy o przeglądzie kilmatyzatorów!

Instalujemy nowoczesną i energooszczędną technologię

W naszym DNA leży dążenie do doskonałości technologicznej. Specjalizujemy się w instalowaniu systemów, które nie tylko zaspokajają potrzeby energetyczne dzisiejszego świata, ale również chronią nasze jutro. Stawiamy na innowacje, efektywność i odpowiedzialność środowiskową.

Nasze wartości

Zaczynaliśmy jako niewielki zespół z wielkimi ambicjami, dążący do wdrożenia technologii, które zmienią przyszłość. Przekształciliśmy marzenia w rzeczywistość, dostarczając rozwiązania wykraczające poza zwykłe oczekiwania.

Zaufanie

Dostarczamy bezpieczną technologię, budując solidne relacje.

Skoncentrowanie na Kliencie

Jesteś w centrum naszej działalności, Słuchamy, rozumiemy i dopasowujemy.

Doskonałość

Ustanawiamy wysokie standardy we wszystkim, co robimy.

Nasze Zobowiązanie

Nasza dedykacja to nie tylko słowa- to działanie i profesjonalizm.

Osiągnięcia w branży

Odważnie kształtujemy przyszłość i rozwój technologii z dziedziny inteligentnych domów i firm, nieustannie podnosząc poprzeczkę innowacji i efektywności.

20+ Lat Innowacji

Ponad 20 lat na rynku to czas pełen rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia.

Zadowoleni Klienci

Zadowolenie klientów i ich sukcesy z naszą technologią to nasza największa duma.

Uznanie w Branży

Szacunek w branży, nagrody i ciągły rozwój oraz inwestycje w firmę to dowód na nasz profesjonalizm i jakość.

Na czym opiera się sukces?

W PH Felix nasz sukces opiera się na zaangażowaniu i fachowości naszego zespołu. Poznaj ludzi, którzy stoją za naszą misją dostarczania najwyższej jakości usług w zakresie klimatyzacji, hydrauliki, fotowoltaiki, wentylacji oraz budowy hal, aby spełnić Twoje oczekiwania i potrzeby.

 

W naszej firmie wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji i zaufania.

Postaw na komfort i bezpieczeństwo

Nie pozwól, aby ekstremalne temperatury zakłóciły Twój domowy spokój czy spowolniły Twój biznes. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług montażu i serwisu klimatyzacji. Z PH Felix zyskujesz nie tylko chłód latem i ciepło zimą, ale także oszczędności i efektywność energetyczną.

Co mówią o nas klienci

Poznaj opinie naszych klientów i partnerów biznesowych o naszych realizacjach.

Harry

POLECAM !!! Firma działa na rynku od wielu wielu lat, mega doświadczenie, panowie którzy tam pracują to prawdziwi fachowcy. Jeśli klima tu tutaj!

Krzysztof

Świetne podejście do klienta, fachowa pomoc. Jestem pewien, że jeżeli będę potrzebować pomocy z klimatyzacja to odezwę się właśnie do was.

Eryk

Montaż, serwis, konserwacja. Świetna obsługa! Prawdziwi profesjonaliści. W dzisiejszych czasach nie ukrywam, że to prawdziwa rzadkość.